Stosunki międzyludzkieSeks


          O tej stronie naszego życia napisano więcej niż o jakiejkolwiek innej, nic więc dziwnego że magazyny pełne są artykułów o leniwych kochankach. Trudno dociec dlaczego, ale leniwe amory zawsze przedstawiane są w pejoratywnym świetle i niezmiennie obwinia się o to mężczyznę. Niech cię to nie deprymuje. Leniwy seks jest najzupełniej normalny i nie powinieneś czuć się winnym, jeśli mu hołdujesz. Co więcej, kobiety potrafią być w łóżku równie leniwe jak mężczyźni, choć są zazwyczaj zbyt przewrotne, by się do tego przyznać. Wielu ludzi dzisiaj zgadza się z tym, że długa gra wstępna może być nudna i znacznie lepiej jest od razu przejść do rzeczy, osiągnąć orgazm i pójść spać. Przewracanie się z boku na bok i głośne chrapanie po trzech minutach wyuzdanej rozkoszy jest oznaką satysfakcji oraz wdzięczności i jako takie powinno być akceptowane.
           Osoby o podobnych usposobieniach często wzajemnie się przyciągają, stąd może się zdarzyć, że partnerzy będą aż tak leniwi, że rozpoczną ożywioną dyskusję, które z nich ma być na wierzchu, a które pod spodem. Żeby rozstrzygnąć spór w sposób cywilizowany, należy robić to po kolei albo zagrać w orła i reszkę. Tę samą metodę można zastosować potem, gdy jedno z was musi wstać z łóżka, by zgasić światło. Jest to dobry sposób rozwiązania tego szczególnego problemu.

Ulubione pozycje człowieka leniwego przy uprawianiu seksu:
Styl krokodyli - ona leży na łóżku twarzą do dołu, on na niej również twarzą do dołu, uzyskując do niej dostęp bardziej dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności niż przemyślanemu działaniu i mając nadzieję, że nie popełni jakiegoś głupiego błędu.

Styl pieszczoszka - układ twarzy taki sam, tylko partnerzy leżą na boku, ona z przodu, on z tyłu, przy czym oboje mają cichą nadzieję, że coś się wydarzy, zanim usną.
Styl somnabulika - po co się wysilać, skoro wszystko może wam się przyśnić.

Pozycja 69 - seks polegający na obopólnej stymulacji oralnej. Niewątpliwie najlepsza pozycja - nie potrzeba jakiejkolwiek gry wstępnej, przy czym zazwyczaj jedno z was ma jednocześnie możliwość oglądania telewizji. Poważną wadą jednak jest to, że gdy mężczyzna nie ma szczególnie wąskiej głowy, dziewczyna musi całkiem ściągnąć majtki.
          Nie musisz oczywiście ograniczać się do proponowanych tu działań. Niebawem sam z determinacją zabierzesz się do wyszukiwania prostszych i szybszych sposobów, a kiedy już znajdziesz satysfakcjonującą cię metodę, trwaj przy niej, dopóki nie przyjdzie ci do głowy coś jeszcze łatwiejszego.


Spis treści
Stosunki międzyludzkie     

© Orbi