Czas wolnyUprawianie ogrodu


          Twój ogród, jak twój kosz na śmieci, wiele o tobie mówi. Ktoś, kto go ogląda, weźmie cię z pewnością za strasznego nieroba, gdy zobaczy zapuszczony trawnik, zwiędłe krzewy i góry butelek. Mógłbyś jednak mieć piękny ogród, który nie sprawiałby zbyt wielu kłopotów. Po pierwsze wyłóż go betonowymi płytami (nie własnoręcznie, durniu), po drugie nakup bardzo dużo roślin doniczkowych i trochę przyjemnego wyposażenia ogrodowego. Teraz już tylko musisz podlewać rośliny dwa razy w tygodniu i wszystko gra. Nie musisz się przejmować, dopóki nie zwiędną. Wtedy kup nową partię.


          Możesz mieć najpiękniejszy ogród, jaki kiedykolwiek widziano, jeśli dysponujesz zespołem ogrodników, to jednak wymaga albo fury pieniędzy, albo bardzo dużo wdzięku - ale zaznaczam, bardzo dużo. Obojętne, jak pociągający możesz być dla kogoś, musisz zaproponować coś ekstra, żeby go przekonać, że powinien podjąć ryzyko stania się niewolnikiem twoich wariackich pomysłów i planów. Te jednak zostały już poczynione, więc warto spróbować.
          Najlepszym jednak sposobem pozbycia się problemu jest zamieszkanie w wieżowcu i oglądanie programów o ogrodnictwie w telewizji.


Spis treści
Czas wolny     

© Orbi