Stosunki międzyludzkieUwodzenie


          Uwodzenie ma w sobie ten urok, że gdy ci się uda kogoś uwieść, możecie zaprzestać chodzenia na randki i rozmawiania, możecie usiąść i oglądać telewizję a deux, jeśli nie, to znaczy, że jesteś nieuleczalnym deprawatorem. Proces deprawowania jest z natury rzeczy o wiele szybszy w przypadku kobiety niż mężczyzny, ale i tak będzie ona musiała przetworzyć pewną liczbę bezużytecznych informacji. Obiad można skrócić przez odmowę pierwszego dania, ale ponieważ ludzie leniwi są, ogólnie biorąc, także łakomi, nigdy nie jest to łatwe.
           Dzisiaj nowoczesnej kobiety nie trzeba siłą wyciągać z domu i zazwyczaj gotowa jest spotkać się na przykład w restauracji. Gdy mężczyźnie zbiera się na amory, ważne jest, by to on wybrał restaurację i upewnił się, że znajduje się ona bliżej jego miejsca zamieszkania, a najlepiej, by jego dom znajdował się między restauracją a jej mieszkaniem. Czy nie jest to zbyt zagmatwane? Popatrz dla ułatwienia na poniższy diagram:

           Potem, po obiedzie, możesz zasugerować zatrzymanie się u ciebie na jednego, a jeśli się nie zgodzi, zaproponować, by następną godzinę spędzić u niej i, jeśli to zaakceptuje, wezwać taksówkę.

Test: Co jest niewłaściwego w poniższym diagramie?


Nie wiesz? Nie uważałeś? Spróbuj raz jeszcze.

           Kiedy już będziecie u ciebie, możesz zrobić kawę rozpuszczalną, ale zacznij od zaproponowania jej piwa. Piwo można pić bezpośrednio z puszki lub butelki, co uchroni cię przed nudną czynnością mycia szklanek. Nie wszystkie jednak kobiety lubią piwo po gorącym spaghetti i mogą się upierać przy armagnacu (którego masz oczywiście pod dostatkiem), a do niego potrzeba tylko małego kieliszka. Istnieje szansa, że po krótkim oporze ulegnie ci na kanapie i w tym momencie Pan Leniuch musi podjąć ważną decyzję zależną od tego, czy partnerka zostanie na noc, czy też zadzwoni potem po taksówkę? Dobrze jest to wiedzieć zawczasu, gdyż nie chciałbyś chyba zdejmować całego ubrania, skoro znowu będziesz musiał się ubierać, żeby odstawić ją do domu. Możesz oczywiście jechać w szlafroku, ale będzie to kłopotliwe, gdy zatrzyma was policja.
           Większość z tych porad ma zastosowanie tylko wtedy, gdy jesteś mężczyzną. Dla kobiety uwodzenie jest - ze względu na jej prawdziwą naturę - nudne. Czekasz więc, aż zostaniesz zaproszona w dobry i staroświecki sposób. Przy odrobinie szczęścia on nie będzie ci się naprzykrzał, co oszczędzi ci trudu opierania się mu. Jeśli jest zainteresowany, a ty nie chcesz mu się opierać, po prostu połóż się na plecach i pozwól, by wypadki potoczyły się same.


Spis treści
Stosunki międzyludzkie     

© Orbi